Kurumsal

Özel Echomar Hastanesi, Uğur Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında 03 Aralık 2009 tarihinde resmi açılış yaparak Kdz.Ereğli'de sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. "Hasta odaklı hizmet" anlayışını benimseyen Özel Echomar Hastanesi, 31 hekimle, 20 branşta toplam 300'e yakın personelle sağlıkta aranılan hizmetin adresi haline gelmiştir.


Özel Echomar Hastanesinde Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Beslenme ve Diyet, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Radyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi poliklinikleri ile güler yüzlü sağlık hizmeti verilmektedir.

 

MİSYON

Deneyimli, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık alanındaki yeni gelişmeleri takip ederek yaşam kalitesini sürekli yükselten hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmak.

 

VİZYON

Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak, tüm branşlarda hizmet veren, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, halkın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, güvenilir, kolay ulaşılabilen ve dost bilinen, referans bir hastane olmaktır.

 

DEĞERLER

Dürüstlük, güvenilirlik ve samimiyet
Hasta ve çalışan güvenliği odaklılık
Mükemmellik
Bilimsel ve etik yaklaşım
Şeffaflık
Etkililik ve Bütünsellik

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Hizmet verdiğimiz sağlık sektöründe;

Çağdaş bilgi teknolojisi kullanarak,
Yüksek standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan,
Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı,
Beklentilere uygun çözümler geliştiren,
Kalite bilinci gelişmiş,
Dürüst, hızlı, güvenilir hizmetler sunan,
Doğaya dost ve çevreci bir anlayış çerçevesinde
referans bir hastane olmak.